Нічого вічного немає - особливо добре це знають автомобілісти, яким раз у раз доводиться вирішувати різні поломки їх «залізних коней». Питання виходу з ладу тієї чи іншої деталі - неприємний, але невідворотний момент, адже навіть нові авто з часом ламаються. А для їх ремонту, крім усього іншого, потрібні нові запчастини. Команда інтернет-магазину запчастин Repart.ua постаралася зробити так, щоб процес підбору і покупки потрібної деталі був комфортним і простим, а ціни - максимально низькими.

   Створюючи інтернет-магазин запчастин Repart.ua, ми орієнтувалися на кращі стандартні галузі і, як результат, створили зручний сервіс підбору та замовлення запчастин для автомобілів. Пошукова система сайту має фільтр за моделями і марками автомобілів, а також каталог, структурований в деревоподібній формі.

   Широкий асортимент і доступні ціни.
Асортимент представлений запчастинами для всіх популярних марок автомобілів. Втім, якщо потрібної деталі немає на складі, ми можемо привезти її під замовлення, після чого надіслати вам. До слова, вся продукція магазину сертифікована, на неї поширюється гарантія. Тому ви завжди можете бути впевнені в якості наданої продукції, не залежно від марки і типу запчастини.

   Простий і зрозумілий пошук, зручна доставка.
Знайти потрібну деталь можна не тільки використовуючи форму пошуку, але і підібравши її в каталозі. Крім того, на сайті ви можете вказати марку і модель автомобіля, після чого ознайомитися з повним переліком деталей, які пропонує інтернет-магазин Repart своїм клієнтам.

   Не залежно від того, що вам потрібно: склоочисник, акумулятор, фільтр, гальмівні колодки чи будь-яку іншу запчастину, ви можете скористатися інструментами пошуку сайту, які швидко допоможуть підібрати потрібний варіант. В інтернет-магазині запчастин Repart можна замовити як оригінальні запчастини, так і якісні замінники. Все залежить від того, що ви шукаєте і на яку вартість орієнтуєтеся.

   Перевагою покупок в інтернеті є комфорт і простота. Ми вирішили не відходити від цих традицій, тому відправляємо покупки нашим клієнтам тієї кур'єрською службою, якою вони побажають.

   Спеціальні ціни для оптових клієнтів.
Інтернет-магазин запчастин Repart здатний задовольнити не тільки запити водіїв, які шукають якісну деталь для свого автомобіля. На спеціальних умовах ми співпрацюємо з СТО і майстернями, для яких пропонуємо запчастини для іномарок оптом. Залежно від обсягу замовлення обговорюємо індивідуальні умови і надаємо знижки.

   Завжди раді новим партнерам!

   Наші низькі ціни, клієнтоорієнтований сервіс і широкий асортимент товарів по достоїнству оцінили тисячі вдячних клієнтів, багато з яких за час існування магазину стали постійними. Ми впевнені в тому, що зробивши замовлення в інтернет-магазині Repart, їх число поповните і Ви.