VDO 28020040152 термостат 87 °С з прокладкою
потрібна перевірка за VIN-кодом, уточнюйте сумісність у наших фахівців
|
806 ₴
термін 2 дн.
|
- Виробник
- VDO
- Каталоговий номер
- 28020040152
- Товар підходить до марок/моделей авто:
- - Audi: A1, A3, A4, A5, Q2, Q3
- - Seat: Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon, Tarraco, Toledo
- - Skoda: Fabia, Kamiq, Karoq, Kodiaq, Octavia, Rapid, Scala, Superb, Yeti
- - Volkswagen: Beetle, CC, Caddy, Golf, Jetta, LOAD UP, New Beetle, Passat, Polo, Scirocco, Sharan, T-Cross, T-Roc, Tiguan, Touran, Up!
- Товарна група:
- - Охолодження та опалення Термостат
Компанія VDO була заснована в 1920 році у Франкфурті і за короткий період зуміла стати крупнейшим постачальником у світі тахометрів та інших інструментів для автомобільної промисловості. Швидким темпам розвитку та високому рівню технологій сприяла робота в складі крупних виробничих концернів.
•1991-1994 роки: VDO Adolf Schindling AG увійшла до складу концерну Mannesmann і з 1997 року стала називатися Mannesmann VDO AG.
• 2000 рік: Mannesmann VDO AG була придбана концерном Siemens AG.
• 2001 рік: в результаті об'єднання з активами Siemens Automotive AG було організовано підрозділ Siemens VDO Automotive AG.
• 2007 рік: Siemens AG продала підрозділи, що стосуються автомобільної продукції, Siemens VDO Automotive AG перейшла до Continental AG і була реорганізована в Continental Automotive GmbH.
Сьогодні Continental Automotive GmbH - це глобальний виробник, який пропонує широкий спектр компонентів і систем для автомобілів і яхт. Діяльність компанії зосереджена на чотирьох основних напрямках:
•Інтер'єр: прилади, інформаційно-розважальні системи, системи клімат-контролю, сидіння, дверні системи.
• Екстер'єр: освітлення, дзеркала, датчики, системи допомоги водію.
• Безпека: гальмівні системи, системи ABS/ESP, системи подушок безпеки, системи тиску в шинах.
• Привідні системи: двигуни, трансмісії, системи електроприводу.
Continental Automotive GmbH співпрацює з провідними світовими виробниками автомобілів. За даними компанії, понад половину обороту (53%) в 2005 році припадало на DaimlerChrysler, BMW, Ford, Volkswagen Group та GM Group. Також крупними замовниками є PSA, Renault, Hyundai, Honda та Fiat.
Маючи понад 80-річний досвід на ринку комерційного транспорту, VDO займає міцні позиції та є визнаним лідером у продажах і передових технологіях за низкою ключових позицій, наприклад, у виробництві тахометрів.