Ми використовуємо файли cookie, щоб працювали кошик і вхід, а також для аналітики та реклами. Детальніше — в Угоді користувача.

Механизм свободного хода від AS, кат. номер AFP6013(INA)

Характеристики
Каталоговий номер
AFP6013(INA)
Виробник
AS (Польща)
Розмір нарізі
M17x1,5
Внутрішній діаметр [мм]
17,00
Зовнішній діаметр [мм]
54,00
Довжина 1 [мм]
40,80
Довжина 2 [мм]
16,30
Кількість канавок
6
EAN
5901259440775

AS Механизм свободного хода AFP6013(INA)

1 237 ₴

  • завтра
  • Код: 2829176

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (з ПДВ), Оплата готівкою, Безготівковий розрахунок для ФОП (без ПДВ), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплекти в яких міститься «AS AFP6013(INA)»

Аналоги «AS AFP6013(INA)»

Шків генератора ALFA ROMEO 159, BRERA, MITO, SPIDER FIAT BRAVO, BRAVO II, CROMA, DOBLO, DOBLO CARGO, DUCATO, GRANDE PUNTO, IDEA, LINEA, PUNTO, PUNTO EVO, STILO LANCIA DELTA III 1.4-2.0D 10.01 INA 535011210 INA

1 202 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Шків генератора Fiat Doblo 1.6/2.0D Multijet 10-, 6PK Valeo 588045 Valeo

1 203 ₴ сьогодні

Шків генератора Fiat Doblo 1.6/2.0D Multijet 10-, 6PK IJS GROUP 301060 IJS GROUP

1 014 ₴ сьогодні

Механізм вільного ходу генератора HELLA 9XU358038671 HELLA

1 975 ₴ завтра

Шків генератора ALFA ROMEO 159, BRERA, MITO, SPIDER FIAT BRAVO, BRAVO II, CROMA, DOBLO, DOBLO CARGO, DUCATO, GRANDE PUNTO, IDEA, LINEA, PUNTO, PUNTO EVO, STILO LANCIA DELTA III 1.4-3.0D 10.01 SKF VKM03204 SKF

1 212 ₴ завтра

Шків генератора Fiat Doblo 1.6/2.0D Multijet 10-, 6PK RUVILLE 541954 RUVILLE

1 089 ₴ завтра

Оригінальні номери

GM
  • 12759596
Fiat/Alfa/Lancia
  • 77363948
  • 77364725

Купити AS AFP6013(INA) — ціна, наявність, доставка по Україні

Механизм свободного хода — запчастина бренду AS (Польща), артикул AFP6013(INA).

Як підібрати потрібну деталь:

  • за маркою, моделлю та модифікацією авто — у каталозі запчастин або в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці;
  • за VIN-кодом — у рядку пошуку; якщо сумніваєтесь, менеджер безкоштовно перевірить сумісність;
  • за артикулом або оригінальним номером — у пошуку, разом з аналогами інших виробників.

Замовити можна в кошику або за телефоном: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00. Доставляємо по всій Україні: Нова пошта (відділення, поштомат, кур’єр), Делівері, Укрпошта; самовивіз у Луцьку — безкоштовно. Оплата онлайн (Apple Pay / Google Pay), на картку, при отриманні або безготівково для ФОП і юросіб. Обмін і повернення — протягом 14 днів.

AFP6013(INA) відповідає оригінальним номерам: 12759596, 77363948, 77364725.

Польща

Вартість Механизм свободного хода AFP6013(INA) AS складає 1237 ₴ (грн)

Виберіть своє авто в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці або введіть VIN-код у рядку пошуку. Якщо сумніваєтесь, надішліть VIN менеджеру — перевіримо безкоштовно.