DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 від DAFMI / INTELLI, кат. номер DA306

Характеристики
Каталоговий номер
DA306
Виробник
DAFMI / INTELLI
Сторона встановлення
Задні
Mercedes
Volkswagen
Гальмівна система

Dafmi / Intelli DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 DA306

для перевірки сумісності товару

491 ₴

  • завтра
  • Код: 4208211

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для Юр.осіб, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «DAFMI / INTELLI DA306»

Гальмівна колодка MERCEDES G (W463), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4,6-T (B909), SPRINTER 4-T (B904), VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670, B668 2.1D-3.2 02.95 TRW GS8466

2 059 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Гальмівна колодка MERCEDES G (W461), G (W463), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3,5-T (B909), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4,6-T (B909), SPRINTER 4-T (B904), VARIO 2.1D-Electric 02.95 LPR 07970

863 ₴ сьогодні

Гальмівна колодка MERCEDES SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904), VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) VW LT 28-46 II 2.1D-4.3D 02.95 Bosch 0986487611 Bosch

1 278 ₴ сьогодні

Щоки ручного гальма DB Sprinter, Vario VW LT 96- (170*40) JP GROUP 1163900710

937 ₴ завтра

DB Колодки гальмівні барабанного типу Sprinter, Vario VW LT 96 REMSA 471401

1 157 ₴ завтра

Колодки ручного гальма MB Sprinter 408-416 96-06 (170x40) (з пружинками) ASAM 73380 ASAM

1 006 ₴ завтра

DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 DAFMI / INTELLI — DA306

Будь-яка автозапчастина — важливий компонент вашого авто. Запчастини з категорії «Гальмівні колодки» відіграють ключову роль у безперебійній роботі автомобіля. Одна з таких — DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 (також відома як DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96) бренду DAFMI / INTELLI.

Сумісність. Підходить для марок: mercedes, volkswagen; моделі: мерседес В904, варіо, В903; фольксваген ЛТ. Якщо сумніваєтесь, чи підійде саме до вашого авто — команда Repart із задоволенням допоможе це перевірити.

Ідентифікатори. Артикул: DA306  Виробник: DAFMI / INTELLI

Придбавши DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 у Repart.ua, ви отримаєте якісне обслуговування від наших менеджерів і оригінальний/перевірений товар від DAFMI / INTELLI.

Контакти: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00.

DA306 це заміна (аналог) ряду ОЕ номерів. оригінальні номери:

DA306-DAFMI / INTELLI підходить на ряд авто Мерседес В904, Варіо, В903; Фольксваген ЛТ

💚 Інколи країна виробник нам невідома

Вартість DAFMI DB щоки ручного гальма Sprinter, Vario VW LT 96 DA306 DAFMI / INTELLI складає 491 ₴ (грн)