Барабанна гальмівна колодка від DAFMI / INTELLI, кат. номер DA700

Характеристики
Каталоговий номер
DA700
Виробник
DAFMI / INTELLI
Сторона встановлення
Задні
Opel
Гальмівна система

Опис

Гальмівна колодка

Dafmi / Intelli Барабанна гальмівна колодка DA700

для перевірки сумісності товару

942 ₴

  • завтра
  • Код: 2927487

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для Юр.осіб, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «DAFMI / INTELLI DA700»

Гальмівні колодки (набір) REMSA 442200

1 163 ₴ завтра

Гальмівна колодка CHEVROLET CORSA, VECTRA, ZAFIRA DAEWOO NUBIRA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO 1.2-2.2D 09.91 LPR 07200

904 ₴ сьогодні

Гальмівна колодка CHEVROLET ZAFIRA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO, COMBO TOUR, MERIVA A, VECTRA B 1.2-2.2D 09.91 Delphi LS1829

1 025 ₴ сьогодні

Гальмівна колодка OPEL ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO, COMBO TOUR, ZAFIRA A 1.2-2.2D 02.98 Bosch 0986487658 Bosch

1 488 ₴ сьогодні

Гальмівна колодка OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, COMBO, COMBO TOUR, VECTRA B, ZAFIRA A 1.2-2.2D 09.91 Bosch 0986487554 Bosch

1 242 ₴ сьогодні

Гальмівні колодки (набір) JP GROUP 1263900410

898 ₴ завтра

Гальмівна колодка OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO, COMBO TOUR, VECTRA B, ZAFIRA A, ZAFIRA B 1.2-2.2D 09.91 TRW GS8637

1 490 ₴ 5 днів

Рекомендуємо
Гальмівна колодка OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H GTC, VECTRA B, ZAFIRA A 1.2-2.0D 09.91-10.10 TEXTAR 91049000

1 300 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Колодки гальмівні (задні) Opel Combo 01- (барабанні) (230x42) Metelli 530311

1 018 ₴ сьогодні

Колодки гальмівні (задні) Opel Combo 01- (барабанні) (230x42) CIFAM 153311

980 ₴ 2 дні

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Барабанна гальмівна колодка DAFMI / INTELLI — DA700

Будь-яка автозапчастина — важливий компонент вашого авто. Запчастини з категорії «Гальмівні колодки» відіграють ключову роль у безперебійній роботі автомобіля. Одна з таких — Барабанна гальмівна колодка (також відома як Барабанна гальмівна колодка) бренду DAFMI / INTELLI.

Сумісність. Підходить для марок: opel; моделі: опель астра, зафіра, вектра, комбо. Якщо сумніваєтесь, чи підійде саме до вашого авто — команда Repart із задоволенням допоможе це перевірити.

Ідентифікатори. Артикул: DA700  Виробник: DAFMI / INTELLI

Придбавши Барабанна гальмівна колодка у Repart.ua, ви отримаєте якісне обслуговування від наших менеджерів і оригінальний/перевірений товар від DAFMI / INTELLI.

Контакти: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00.

DA700 це заміна (аналог) ряду ОЕ номерів. оригінальні номери:

DA700-DAFMI / INTELLI підходить на ряд авто Опель Астра, Зафіра, Вектра, Комбо

💚 Інколи країна виробник нам невідома

Вартість Барабанна гальмівна колодка DA700 DAFMI / INTELLI складає 942 ₴ (грн)