Ми використовуємо файли cookie, щоб працювали кошик і вхід, а також для аналітики та реклами. Детальніше — в Угоді користувача.

Впускний клапан від FRECCIA, кат. номер R6555/SNT

Характеристики
Каталоговий номер
R6555/SNT
Виробник
FRECCIA (Італія)
Технологія з’єднання
S
Довжина [мм]
109,1
Матеріал
Хромкрем’яниста сталь
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
Шток клапана з азотуванням
Діаметр тарілки клапана [мм]
35
Діаметр штока клапана [мм]
5,5
Кут фаски сідла клапана [градус]
45
EAN
8112000020383

Марок: 1 · моделей: 3 · модифікацій: 5. Натисніть модель — покажемо модифікації, роки, двигуни й умови.

Honda моделей: 3, модифікацій: 5

Freccia Впускний клапан R6555/SNT

для перевірки сумісності товару

383 ₴

  • завтра
  • Код: 2990644

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (з ПДВ), Оплата готівкою, Безготівковий розрахунок для ФОП (без ПДВ), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FRECCIA R6555/SNT»

Оригінальні номери

OEM
  • 14711PNA000

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Купити FRECCIA R6555/SNT — ціна, наявність, доставка по Україні

Впускний клапан — запчастина бренду FRECCIA (Італія), артикул R6555/SNT.

Підходить для марок: Honda; моделі: Хонда Аккорд, ФРВ, СРВ. Як підібрати потрібну деталь:

  • за маркою, моделлю та модифікацією авто — у каталозі запчастин або в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці;
  • за VIN-кодом — у рядку пошуку; якщо сумніваєтесь, менеджер безкоштовно перевірить сумісність;
  • за артикулом або оригінальним номером — у пошуку, разом з аналогами інших виробників.

Замовити можна в кошику або за телефоном: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00. Доставляємо по всій Україні: Нова пошта (відділення, поштомат, кур’єр), Делівері, Укрпошта; самовивіз у Луцьку — безкоштовно. Оплата онлайн (Apple Pay / Google Pay), на картку, при отриманні або безготівково для ФОП і юросіб. Обмін і повернення — протягом 14 днів.

R6555/SNT відповідає оригінальним номерам: 14711PNA000.

R6555SNT-FRECCIA підходить на ряд авто Хонда Аккорд, ФРВ, СРВ

Італія

Вартість Впускний клапан R6555/SNT FRECCIA складає 383 ₴ (грн)

Виберіть своє авто в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці або введіть VIN-код у рядку пошуку. Якщо сумніваєтесь, надішліть VIN менеджеру — перевіримо безкоштовно.