Ми використовуємо файли cookie, щоб працювали кошик і вхід, а також для аналітики та реклами. Детальніше — в Угоді користувача.

Ремінь генератора Opel Karl 1.0 LPG 15-18 (+ AC) INA (FB 5XPK1665) зображення 1 Рекомендуємо INA

Ремінь генератора Opel Karl 1.0 LPG 15-18 (+ AC) від INA, кат. номер FB 5XPK1665

Характеристики
Каталоговий номер
FB 5XPK1665
Виробник
INA (Німеччина)
Довжина [мм]
1665
Кількість ребер
5
EAN
4014870547981

Марок: 1 · моделей: 1 · модифікацій: 3. Натисніть модель — покажемо модифікації, роки, двигуни й умови.

Opel моделей: 1, модифікацій: 3

INA Ремінь генератора Opel Karl FB 5XPK1665

для перевірки сумісності товару

568 ₴

  • сьогодні
  • Код: 2913813

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (з ПДВ), Оплата готівкою, Безготівковий розрахунок для ФОП (без ПДВ), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «INA FB 5XPK1665»

Поліклиновий ремінь Gates 5PK1665 Gates

693 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 55594640
  • 1340083

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Купити INA FB 5XPK1665 — ціна, наявність, доставка по Україні

Ремінь генератора Opel Karl 1.0 LPG 15-18 (+ AC) — запчастина бренду INA (Німеччина), артикул FB 5XPK1665.

Підходить для марок: Opel; моделі: Опель Карл. Як підібрати потрібну деталь:

  • за маркою, моделлю та модифікацією авто — у каталозі запчастин або в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці;
  • за VIN-кодом — у рядку пошуку; якщо сумніваєтесь, менеджер безкоштовно перевірить сумісність;
  • за артикулом або оригінальним номером — у пошуку, разом з аналогами інших виробників.

Замовити можна в кошику або за телефоном: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00. Доставляємо по всій Україні: Нова пошта (відділення, поштомат, кур’єр), Делівері, Укрпошта; самовивіз у Луцьку — безкоштовно. Оплата онлайн (Apple Pay / Google Pay), на картку, при отриманні або безготівково для ФОП і юросіб. Обмін і повернення — протягом 14 днів.

FB 5XPK1665 відповідає оригінальним номерам: 55594640, 1340083.

FB5XPK1665-INA підходить на ряд авто Опель Карл

Німеччина

Вартість Ремінь генератора Opel Karl 1.0 LPG 15-18 (+ AC) FB 5XPK1665 INA складає 568 ₴ (грн)

Виберіть своє авто в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці або введіть VIN-код у рядку пошуку. Якщо сумніваєтесь, надішліть VIN менеджеру — перевіримо безкоштовно.