Ми використовуємо файли cookie, щоб працювали кошик і вхід, а також для аналітики та реклами. Детальніше — в Угоді користувача.

Амортизатор (передній) Toyota Yaris 10- (L) від KAVO, кат. номер SSA-9013

Характеристики
Каталоговий номер
SSA-9013
Виробник
KAVO (Нідерланди)
Сторона монтажу
Передня вісь ліворуч
Тип амортизатора
Тиск газу
Конструкція амортизатора
Амортизаційна стійка
Система амортизаторів
Дві труби
Спосіб кріплення амортизатора
штифт зверху
Парні номери артикулів
EAN
8715616318389

Марок: 1 · моделей: 1 · модифікацій: 18. Натисніть модель — покажемо модифікації, роки, двигуни й умови.

Toyota моделей: 1, модифікацій: 18
Підвіска, рульове
Про виробника KAVO
Країна: Нідерланди

Амортизатори KAVO - це надійні компоненти для забезпечення стабільності та комфорту під час руху вашого автомобіля. У нашому каталозі ви знайдете 766 різних моделей, які підходять для широкого спектру автомобілів. Ці амортизатори розроблені з урахуванням специфіки різних дорожніх умов, тому вони допоможуть зменшити вібрації та покращити керованість. Завдяки своїй конструкції, амортизатори KAVO гарантують оптимальне зчеплення з дорогою, що робить поїздки більш безпечними та комфортними. Обираючи KAVO, ви отримуєте надійність і впевненість у кожній поїздці.

Kavo Амортизатор (передній) Toyota Yaris 10- (L) SSA-9013

для перевірки сумісності товару

2 005 ₴

  • завтра
  • Код: 4213465

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (з ПДВ), Оплата готівкою, Безготівковий розрахунок для ФОП (без ПДВ), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «KAVO SSA-9013»

Амортизатор передн Лів DAIHATSU CHARADE VIII TOYOTA YARIS 1.0-1.5H 08.05 KAYABA 333746 KAYABA

3 900 ₴ сьогодні

Амортизатор передній Toyota Yaris 05- Л. (газ.) RAISO RS314757

1 600 ₴ завтра

Амортизатор передн Прав DAIHATSU CHARADE VIII TOYOTA URBAN CRUISER, VERSO S, YARIS, YARIS / VIOS 1.0-1.8 01.05 SACHS 318 008 SACHS

3 322 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Амортизатор передн Лів DAIHATSU CHARADE VIII TOYOTA URBAN CRUISER, VERSO S, YARIS, YARIS / VIOS 1.0-1.8 01.05 SACHS 318 009 SACHS

3 320 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Амортизатор передн Лів DAIHATSU CHARADE VIII TOYOTA YARIS 1.0-1.5H 08.05 Magneti Marelli 354967070200 Magneti Marelli

1 773 ₴ завтра

Амортизатор передн Лів DAIHATSU CHARADE VIII TOYOTA VERSO S, YARIS, YARIS / VIOS 1.0-1.5H 01.05 MAGNUM TECHNOLOGY AG2119MT MAGNUM TECHNOLOGY

1 900 ₴ 2 дні

Амортизатор NIPPARTS N5502096G NIPPARTS

2 360 ₴ сьогодні

Амортизатор газовий передній, лівий KAMOKA 2000256 KAMOKA

1 547 ₴ сьогодні

TOYOTA амортизатор газ.передн.прав.Yaris 05 JAPANPARTS MM20067 JAPANPARTS

2 035 ₴ завтра

Амортизатори JAPANPARTS MM20066 JAPANPARTS

2 035 ₴ завтра

Оригінальні номери

OEM
  • 4852052510
  • 485200D340
  • 485200D280
  • 485200D250
  • 485200D240
  • 485200D210
  • 485200D171
  • 485200D170
  • 485200D150

Купити KAVO SSA-9013 — ціна, наявність, доставка по Україні

Амортизатор (передній) Toyota Yaris 10- (L) — запчастина бренду KAVO (Нідерланди), артикул SSA-9013.

Підходить для марок: Toyota; моделі: Тойота Яріс. Як підібрати потрібну деталь:

  • за маркою, моделлю та модифікацією авто — у каталозі запчастин або в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці;
  • за VIN-кодом — у рядку пошуку; якщо сумніваєтесь, менеджер безкоштовно перевірить сумісність;
  • за артикулом або оригінальним номером — у пошуку, разом з аналогами інших виробників.

Замовити можна в кошику або за телефоном: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00. Доставляємо по всій Україні: Нова пошта (відділення, поштомат, кур’єр), Делівері, Укрпошта; самовивіз у Луцьку — безкоштовно. Оплата онлайн (Apple Pay / Google Pay), на картку, при отриманні або безготівково для ФОП і юросіб. Обмін і повернення — протягом 14 днів.

SSA-9013 відповідає оригінальним номерам: 4852052510, 485200D340, 485200D280, 485200D250, 485200D240, 485200D210, 485200D171, 485200D170, 485200D150.

SSA9013-KAVO підходить на ряд авто Тойота Яріс

Нідерланди

Вартість Амортизатор (передній) Toyota Yaris 10- (L) SSA-9013 KAVO складає 2005 ₴ (грн)

Виберіть своє авто в блоці «Сумісність товару з авто» на цій сторінці або введіть VIN-код у рядку пошуку. Якщо сумніваєтесь, надішліть VIN менеджеру — перевіримо безкоштовно.