Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм від Magneti Marelli, кат. номер GS1286

Характеристики
Каталоговий номер
GS1286
Виробник
Magneti Marelli (Італія)
Jeep
Про виробника MAGNETI MARELLI
Країна: Італія

Газові упори і фіксатори кузова від Magneti Marelli є незамінними компонентами для забезпечення надійності та безпеки вашого автомобіля. Цей італійський бренд спеціалізується на високоякісних автозапчастинах, що використовуються в автомобілях таких виробників, як Fiat, Alfa Romeo, Lancia та Maserati. У нашому каталозі ви знайдете 759 позицій, які відповідають найвищим стандартам. Газові упори забезпечують плавне відкриття та закриття кришок, кришок багажників та інших елементів кузова, що значно підвищує комфорт під час експлуатації автомобіля. Вибираючи продукцію Magneti Marelli, ви отримуєте надійність та безпеку у кожному русі.

Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм Magneti Marelli GS1286 (Jeep)

для перевірки сумісності товару

631 ₴

  • завтра
  • Код: 2951983

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Делівері» На склад «Делівері»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Онлайн оплата Monopay (Apple Pay / Google Pay), Передплата на картку , Накладений платіж (оплата при отриманні товару), Безготівковий розрахунок, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «Magneti Marelli GS1286»

Амортизатор кришки багажника Jeep Cherokee 01-08 (всюдихід) LESJOFORS 8142101 Купити в Україні

806 ₴ завтра

Амортизатор кришки скла багажника Jeep Cherokee 01-08 STABILUS 762416 Купити в Україні

944 ₴ сьогодні

Пружина газова / помещения для груза Kilen 430001 Купити в Україні

802 ₴ завтра

Газова пружина, багажник/кузов MONROE ML6428 Купити в Україні

926 ₴ завтра

JEEP амортизатор газовий багажн. Cherokee -08 JAPANPARTS ZS90032 Купити в Україні

457 ₴ завтра

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм Magneti Marelli — GS1286

Будь-яка автозапчастина — важливий компонент вашого авто. Запчастини з категорії «Газові упори і фіксатори кузова» відіграють ключову роль у безперебійній роботі автомобіля. Одна з таких — Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм (також відома як Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм) бренду Magneti Marelli.

Сумісність. Підходить для марок: jeep; моделі: джип черокі. Якщо сумніваєтесь, чи підійде саме до вашого авто — команда Repart із задоволенням допоможе це перевірити.

Ідентифікатори. Артикул: GS1286  Виробник: Magneti Marelli

Придбавши Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм у Repart.ua, ви отримаєте якісне обслуговування від наших менеджерів і оригінальний/перевірений товар від Magneti Marelli.

Контакти: (050) 240-60-05, (096) 024-00-38, (063) 171-30-00.

GS1286 це заміна (аналог) ряду ОЕ номерів. оригінальні номери:

GS1286-Magneti Marelli підходить на ряд авто Джип Черокі

Італія 💚 Інколи країна виробник нам невідома

Вартість Газова пружина кришки багажника макс довжина: 451мм GS1286 Magneti Marelli складає 631 ₴ (грн)